irasbeli felveteli 2022

covid19

vac tankeruleti kozpont

acsa iskola dpo logo

acsa iskola kreta rendszer logo

ce0453 c02dc44747ac4359b381cfdf106c6db0 mv2

128659
Ma
Tegnap
A héten
A hónapban
Összesen
46
79
740
3885
128659

IP címed: 3.135.183.1
2024-04-29 04:53

Köszönet rovat

"Köszönjük Kovács Liza 5. és Hovodzák Zsombor és Noel édesanyjának, Dénes Anettnek és Hajdú Beátának a Márton napi liba elkészítését, mely nagy mértékben emelte a dekorációnk minőségét - a gyerekek és felnőttek nem kis örömére! "

Köszönet a tanévkezdéshez nyújtott segítségért!

Ezúton szeretnénk megköszönni minden támogatónknak, segítőnknek  a tanévkezdéshez nyújtott önzetlen támogatását, mely idén is sokoldalúan nyilvánult meg: festés, berendezés, adományok, vásárlási kedvezmények, takarítás, villany - és egyéb szerelési munkák elvégzésében kaptunk segítséget szülőktől és jószándékú vállalkozóktól.

Nélkülük nem mentek volna ilyen gördülékenyen az előkészületek.

Hálásan köszönjük támogatásukat!

Karácsonyi meglepetés

Menyhárt Miléna édesapjától, Menyhárt Attila szülőtől a gyerekekek ma öt röplabdát és két kézilabdát kaptak ajándékba, hogy a testnevelés órákon folyó szakmai munka eszközei is megfelelőbbek legyenek.

Örömmel fogadtuk a felajánlást, hálás köszönet érte!"

vacratot iskola koszonet nenyhart attila 20221212

Köszönjük a végzős nyolcadikosok szüleinek az emlékfa vásárlásához nyújtott anyagi segítséget. Külön köszönet Papp Luca édesapjának, Papp Istvánnak, aki a gödi Zanakert Kertészetből iskolánkba szállította a fát.

1667498981542

A Boronkay Informatika Verseny 2021-22. évadjában a nyolcadikos korosztálynak rendezett verseny első és második - levelezős fordulójában elért eredményei alapján Könczöl Tamás és Szlovák Szabolcs döntőbe jutott.

Köszönetünket fejezzük ki a pihenők ülőpárnáinak új huzatáért Czinkota-Gyarmati Annának, Budai Krisztinának a Két Öltés varrodában végzett alkotó munkájáért, a szülői munkaközösségnek a támogatásért, Jakab-Smál Orsolya SZMK elnöknek és édesanyjának az előkészítő és befejező munkálatokért

vacratot iskola koszonet 20211103

vacratot iskola koszonet 20211104

Papp István szülőnek köszönjük a papírgyűjtés során nyújtott segítségét, valamint a homokozó friss feltöltését!

" Köszönetet szeretnénk mondani az iskolai logó létrehozásában nyújtott közösségi összefogásért  Holló Zsolt szülőnek, kollégánknak, Radimszky Lászlónénak, volt tanítványunknak, Radimszky Annának és párjának."